Святкування 74-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників

Уже сімдесят чотири роки відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам’ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини, рідної нам Краснопільщини. І зараз, у ці серпневі дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.

Учора, 08 серпня 2017 року в селищі Краснопілля, біля меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, селищний голова Юрій Яремчук, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Хрупа, голова ветеранської організації Володимир Дяченко та громадськість селища.

"Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував селище в повоєнні часи. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні " – зазначив у своїй промові Віталій Савоненко.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив наше селище від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до меморіалу Слави. У ході мітингу В.О. Савоненко та Ю.А. Яремчук поклали пам’ятні вінки біля меморіалів «Багнет» та по вулиці Слов’янська, а також біля пам’ятного знаку, втановлего на честь нашого земляка, героя Радянського Союзу О.М. Калініна, який при визволенні Краснопільщини, повторив подвиг О. Матросова.

Святкування річниці визволення нашого селища закінчилося концертом, який влаштували краснопільські аматори сцени та гості з смт Липова Долина.

 

 

 

Святкування 74-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників

 

 

Святкування 74-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників

 

 
Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання