Відбулася вісімнадцята сесія районної ради

9 серпня згідно з планом роботи під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним вісімнадцятої сесії.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

Цього ж дня в малому залі районного палацу культури відбулась вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко.

У роботі сесії взяли участь т.в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Хрупа, керівники правоохоронних органів, районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, селищні та сільські голови, представники громадськості та преси.

Питання, що вносились до порядку денного вісімнадцятої сесії районної ради, попередньо розглядались на засіданнях профільних постійних комісій, спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

На початку роботи пленарного засідання голова районної ради Віталій Савоненко оголосив про зміни в складі депутатської фракції «Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» Сумської області в Краснопільській районній раді.

Також під оплески присутніх він привітав депутата районної ради Віктора Скоропада з ювілейним днем народження та вручив йому пам`ятну адресу.

До порядку денного було внесено 23 питання. Зокрема, на пленарному засіданні депутати прийняли районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки, програму розвитку фізичної культури і спорту в Краснопільському районі на 2017-2020 роки, заслухали інформацію про хід виконання комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки» та про підсумки роботи Охтирської місцевої прокуратури за I півріччя 2017 року. Також внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік та до районного бюджету.

Голова районної ради Віталій Савоненко прозвітував перед депутатами про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» виконавчим апаратом районної ради у 2016 році.

В ході роботи депутати затвердили Статут Краснопільської ЗОШ I-III ступенів в новій редакції та Положення про філію, Положення та структуру районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Також розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності, а також затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, прийняли рішення по кадровому питанню.

При розгляді питання «Про припинення юридичної особи – Краснопільської вечірньої школи Краснопільської районної ради депутати не підтримали доповідача, начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Івана Матлахова. Дане рішення не набрало необхідної кількості голосів.

Слід зазначити, що вісімнадцята сесія виявилася досить продуктивною, депутати прийняли важливі для району рішення.

Відбулася вісімнадцята сесія районної ради


Відбулася вісімнадцята сесія районної ради


Відбулася вісімнадцята сесія районної ради

 
Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання