Відбувся семінар-тренінг “Конфлікт інтересів: треба знати!”

За ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції, 17 жовтня, у приміщенні конгрес-центру СумДУ відбувся семінар-тренінг. Він був організований у рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії з роз'яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, депутат районної ради Іван Матвієнко взяли участь у антикорупційному тренінгу, який провели представники НАЗК для державних службовців, представників органів.

«Корупція часто пов'язана з конфліктами інтересів. Фахівці НАЗК і ПРООН розробили методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання цього явища. Зараз важливо їх поширити, щоб ті, хто можуть опинитися у двоякій ситуації, розуміли, як це може вплинути на об'єктивність прийняття рішень і неупередженість при виконанні службових обов'язків, а також чим вони ризикують, якщо ігнорують такі конфлікти», – говорить керівник другого відділу (Східний регіон) Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Ігор Степанов.

Ігор Олександрович надав загальне визначення потенційного та реального конфліктів інтересів, визначив обов’язки та відповідальність сторін, ознайомив присутніх із порядком врегулювання конфлікту інтересів.

Також під час тренінгу учасникам пояснили конкретні типові приклади конфлікту у державній службі та в органах місцевого самоврядування.

Віталій Савоненко проявив свою активність, з’ясовуючи окремі питання, що виникають під час роботи.

“Проведення таких семінарів з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів є актуальними як ніколи та стануть корисними для кожного з нас!”- зазначив Віталій Савоненко.

 

Відбувся семінар-тренінг “Конфлікт інтересів: треба знати!”


Відбувся семінар-тренінг “Конфлікт інтересів: треба знати!”


Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання