Краснопілля відзначає День незалежності України

День незалежності України – це найбільше національне свято. Уперше за тисячолітню історію, на карті світу постала держава під назвою „Україна”. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

23 серпня з нагоди 27-ї річниці Дня незалежності України відбулись районні урочистості та святковий концерт у Великому залі районного Палацу культури. Участь у заході взяли голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова районної державної адміністрації Серій Хрупа, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, селищної ради, керівники районних установ, організацій, жителі, гості селища та представники ЗМІ.

Першими до вітального слова були запрошені представники районної та селищної влади. «Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки, – наголосив у своєму виступі Віталій Савоненко, та додав, - Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І в день народження держави, у день головного свята усіх українців щиро дякую співвідчизникам за натхненний труд, невтомну працю, активну громадську позицію та небайдужість. Все в Україні буде добре, бо вона багата щирими, працьовитими та відважними людьми!».

Із нагоди 27-ї річниці Незалежності України керівники району вручили грамоти голови районної ради та районної державної адміністрації краснопільчанам, які зробили значний внесок у зміцнення правопорядку, проявлену мужність і героїзм у боротьбі за рідну Батьківщину: старшому лейтенанту поліції Королю В.О, старшим сержантам поліції Рябухі С.О., Никифорову А.О.; за внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва: інженеру-енергетику ДП «Краснопільське лісове господарство» Патланю В.В., інженеру із застосування комп’ютерів Шевелю О.В. та директору ДП «Краснопільське лісове господарство» Морозу В.В.

Найкращі мистецькі колективи району, а також окремі виконавці подарували присутнім святковий концерт.Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання