На другому засіданні Ради регіонального розвитку Краснопільського району визначили пріоритетні напрямки розвитку краю на найближчі роки

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко взяв участь у другому засіданні Ради регіонального розвитку Краснопільського району, на якому було підведено підсумки роботи з 2015 - 2018 років та обговорено перспективний план розвитку району на 2019-2020 роки. Участь у засіданні Ради взяли також голова Сумської обласної ради Володимир Токар, голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, його заступник Андрій Петров, голови Краснопільської та Миропільської ОТГ Юрій Яремчук та Олена Ординець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники об’єднаних територіальних громад, керівники підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району та представники громадськості.

Головними темами засідання стали обговорення децентралізаційних процесів та стан впровадження медичної реформи в районі. Доповідачами з цієї теми виступили головний лікар Краснопільської ЦРЛ Євген Івахненко та головний лікар КНП «Краснопільський ЦПМСД» Валентина Масалітіна.

У своєму виступі Віталій Савоненко наголосив, що на Краснопільщині не лише говорять про розвиток, а й плідно працюють на впровадженням реальних змін на краще. «У Краснопільському районі створені одні з перших в області громади. На сьогодні вони вже є успішними агентами змін, - зазначив Віталій Олексійович. - Завдяки реформі децентралізації, ініційованій та підтриманій Президентом України, доходи місцевих бюджетів зросли більш ніж втричі. Зокрема громади отримали значно більше повноважень та коштів, якими можуть розпоряджатися на власний розсуд – в інтересах мешканців громад Ми розуміємо, чим більше повноважень буде залишатися на місцях, чим більше коштів надходитиме до бюджетів, тим більше ми збудуємо, відремонтуємо, підтримаємо людей. Щодо плану перспективного розвитку району, то він стане орієнтиром у роботі на наступні півтора роки для органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Нам спільно доведеться визначитися, які заклади потрібно вдосконалювати, а з якими розпрощатися. Це не повинна бути лише економія коштів, а насамперед покращення надання послуг у галузях освіти, медицини, соціального захисту», – зауважив посадовець.

Свої запитання та пропозиції до членів Ради висловлювали сільські голови, керівник районного військового комісаріату, місцеві активісти.

Друге засідання Ради регіонального розвитку Краснопільського району пройшло у формі активного та конструктивного обговорення, пошуку правильних шляхів вирішення нагальних питань.Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання