Урочиста передача обласної естафети «Позашкілля Сумщини – 49+» відбулася

Сьогодні в Краснопільському Палаці культури пройшли урочистості з нагоди передачі обласної естафети закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини 49+», що започаткована в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право». Протягом тижня, з дня старту естафети, проходили цікаві заходи, творчі погостини за участі педагогів, гуртківців Центру дитячої та юнацької творчості та учнів закладів освіти Краснопільського району. Вони вкотре підтвердили неоціненну роль позашкільної освіти в формуванні творчої всебічно розвиненої дитячої особистості. Яскравим акордом цих заходів стала урочиста передача естафети від позашкільників Краснопільського району, Краснопільської та Миропільської ОТГ закладам позашкільної освіти м.Суми.

Вітальною піснею зустрічали гостей у Палаці культури. Під час заходів у рамках естафети були присутні гості – керівники районної та селищної влади: голова районної ради Віталій Савоненко, голова РДА Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук, керівники відділів освіти, закладів позашкільної та загальної середньої освіти, педагоги Краснопільського району, Краснопільської та Миропільської ОТГ. Учасників заходу привітав голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, який побажав усім, хто присвятив і продовжує присвячувати своє життя навчанню й вихованню дітей, натхнення, нових ідей, творчої праці.

«Щиро вірю в те, що позашкільна освіта має майбутнє. Адже створити людину багату духовно та морально можете саме ви. Саме ви ті люди, яким під силу віднайти ту Божу іскру, яку має кожна дитина, розвинути її та вдосконалити. А це не так просто. Для цього потрібні терпіння, увага, любов до справи та до дітей. Тож від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, натхнення в улюбленій справі і нехай ваша праця окупиться сторицею», – зазначив Віталій Олексійович.

Урочистості продовжилися святковим концертом за участі вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради та маленьких аматорів сцени Краснопільського району.

На сцені Великого залу в урочистій обстановці після вітальних слів начальники відділів освіти Краснопільської РДА , Краснопільської ОТГ, Миропільської ОТГ керівникам делегацій закладів освіти м. Суми передали атрибути Естафети – перехідний Кубок та Книгу «Позашкілля Сумщини – 49 +», на сторінках якої позашкільники Краснопільщини та керівництво району залишили свої відгуки і побажання щодо стану, розвитку позашкільної освіти, створення умов для творчого, інтелектуального, фізичного, духовного розвитку дітей та учнівської молоді засобами позашкільної освіти. В урочистостях взяла участь директор комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Тихенко Лариса Володимирівна, яка вручила директору Краснопільського ЦДЮТ та керівникам делегацій гостей заходу сертифікати Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, які засвідчують участь в естафеті.Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання