До відома депутатів районної ради сьомого скликання

06 березня 2019 року о 10 годині у малій залі районного Палацу культури відбудеться тридцять шоста сесія районної ради сьомого скликання.

До порядку денного пропонуються питання:

1. Про затвердження передавального акта та статуту комунального некомерційного підприємства “Краснопільська центральна районна лікарня” Краснопільської районної ради.

2. Про внесення змін до рішення Краснопільської районної ради від 20.12.2018 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2019 рік”.

3. Різні. 

Цього ж дня відбудеться:

08.20 Засідання президії

09.00 Спільне засідання постійних комісій районної ради

Проекти рішень

 

04.03.2019 відбудуться засідання профільних постійних комісій районної ради по попередньому розгляду питань порядку денного тридцять шостої сесії районної ради.


Урочистий захід, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, пройшов сьогодні в малому залі Краснопільського Палацу культури.

Напередодні професійного свята представників галузі ЖКГ привітали керівники районної та селищної влади: голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, перший заступник голови РДА Андрій Петров, селищний голова Юрій Яремчук. Зі словами привітання до присутніх звернувся голова Віталій Савоненко, він відзначив важливу роль служб ЖКГ у житті краснопільчан, подякував за сумлінне ставлення до професійних обов’язків і відповідальність, побажав успіхів у роботі та заслуженої вдячності споживачів.

«Якість повсякденного життя наших жителів багато в чому залежить саме від вашої наполегливої й сумлінної праці. Від вашого відповідального ставлення до роботи і професіоналізму. Ваша робота - це невід'ємна частина гарного настрою, відмінного самопочуття краснопільчан. Це - гарантія громадського спокою і соціальної стабільності. І не лише на працівниках житлово-комунального господарства лежить відповідальність за благоустрій населених пунктів нашого району. Обов'язок кожного жителя утримувати своє селище чи село в чистоті і порядку.


13 березня під керівництвом голови Краснопільської районної ради В.О. Савоненка відбулась робоча зустріч за участю голови Краснопільської РДА С.В.Хрупи, начальника управління у м.Суми ГУДФС у Сумській області Р.В.Куріцького, начальника Краснопільської ДПІ В.М.Гулого, головного лікаря КНП «Краснопільська ЦРЛ» Є.П.Івахненка та голови правління Краснопільської райспоживспілки С.Ф.Миронова.

Учасники зібрання обговорили важливі питання подальшого економічного та соціального розвитку району, збільшення бази оподаткування та надходжень до місцевого та державного бюджетів.

Адже, від наповнення бюджетів усіх рівнів залежить стан функціонування бюджетних установ та забезпечення соціальних виплат жителям нашого району. У ході наради був проведений детальний аналіз виконання дохідної частини у розрізі податків та платників, проаналізовано розмір середньої заробітної плати та намічено подальші шляхи збільшення надходжень.

«Налагодження партнерських відносин між бізнесом, органами місцевого самоврядування та податковою службою є запорукою успішного розвитку нашого району» - підсумував Віталій Савоненко.


У ці березневі дні минає 205 років від Дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя.

Сьогодні, напередодні свята, за участю голови районної ради Віталія Савоненка, голови райдержадміністрації Сергія Хрупи, Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, представників державних установ та організацій та громадськості у Великому залі Краснопільського Палацу культури відбувся урочистий захід з нагоди вшанування Дня народження Великого Кобзаря.


6 березня згідно з планом роботи під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним тридцять шостої сесії.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

Цього ж дня в малому залі районного палацу культури відбулась чергова сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко.

Перед початком сесійного засідання голова районної ради привітав жінок з Міжнародним жіночим днем - 8 березня, а жінкам - депутатам вручив квіти.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, керівники районних служб та структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ,сільські голови, представники громадськості та преси.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 131
Попередня     Наступна

Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання