До відома депутатів районної ради сьомого скликання!

26 листопада 2020 року о 10 годині у малій залі Краснопільського Палацу культури відбудеться п’ятдесята сесія районної ради сьомого скликання.

До порядку денного пропонуються питання:

1. Про внесення змін до рішення Краснопільської районної ради від 23.12.2019 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2020 рік”.

2. Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району навчальних закладів та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

3. Різні.

 

Цього ж дня відбудеться:

09-00 засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціального-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності по попередньому розгляду питання порядку денного п’ятдесятої сесії районної ради.

Проєкти рішень

Шановні працівники сільського господарства Краснопільщини!

В неділю, 15 листопада, ми відзначатимемо одне чи не з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства, свято тих, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба. За доброю селянською традицією це свято стало своєрідним підсумком хліборобського року.

У непростих умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовіддачі, вам доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, аби долати найбільші перепони та найскладніші умови ринку.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку.

Бажаю вам, шановні хлібороби, здоров'я, добробуту і благополуччя в усьому. Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Нехай і надалі краснопільська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.

 

З повагою ,   голова районної ради    В.О. Савоненко


Сьогодні під головуванням Віталія Савоненка відбулося пленарне засідання сорок дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Передувало сесії засідання президії, члени якої розглянули та погодили порядок денний сесії районної ради. А також відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Віталій Савоненко вручив грамоту голови Сумської обласної ради депутату районної ради Сергію Кононенку за особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, становлення і розвиток територіальної громади, активну громадську і волонтерську діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Також Віталій Олексійович подякував всім депутатам за відповідальне ставлення щодо виконання своїх повноважень.Із 2009 року це свято відзначають 28 жовтня, в день остаточного вигнання нацистських військ за межі сучасної території України.

Сьогодні з нагоди відзначення 76-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників, керівництво району: голова районної ради Віталій Савоненко, його заступник Іван Гавенко, голова районної державної адміністрації Руслан Сіренко, його перший заступник Андрій Петров та заступник Олександр Горіченко, поклали квіти до Меморіалу Слави на знак глибокої пошани й вічної пам’яті безсмертних подвигів полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини.

«У цей пам’ятний, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Нехай єднає нас усіх любов до України, любов до рідного краю, а безсмертний подвиг творців перемоги надихає на добрі справи в ім’я нашої держави!», ‒ підкреслив Віталій Олексійович Савоненко.


З початку пандемії 30 тисяч українських працівників, зокрема, майже 7 тисяч медиків знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Для кожного з них Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток.

Станом на 23.10.2020 року за оперативними даними до Сумського відділення Фонду соціального страхування України подали на оплату 252 листка непрацездатності по ізоляції від коронавірусної хвороби, допомоги нараховано для 239 осіб та профінансовано Фондом на загальну суму 240 160 грн.

Пройти оплачувану за кошти Фонду самоізоляцію працюючі українці можуть в разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19. Сума виплат від Фонду складає 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу для всіх застрахованих осіб та 100% – для медичних працівників.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 161
Попередня     Наступна

Календар

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання