Шановні жителі Краснопільсього району!

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини і громадянина.

Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці і успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

      З повагою, голова районної ради               В.О. Савоненко


28 червня ми відзначаємо головне державне свято – День Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Вона стала міцним підґрунтям для реалізації масштабних соціально-економічних реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенко та Урядом.

Урочисті заходи з нагоди державного свята - Дня Конституції України розпочалися сьогодні з покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку у центрі селища Краснопілля. Після закінчення засідання колегії всі запрошені керівники підприємств, установ, організацій, голови сільських, селищних рад на чолі з головою районної ради Віталієм Савоненком та головою районної державної адміністрації Юрієм Яремчуком пройшли ходою до пам’ятника Тараса Шевченка.


27 червня 2017 року відбувся черговий день контролю при голові районної ради з питання: “Про районну цільову програму створення містобудівного кадастру Краснопільського району на 2016-2017 роки”.

Рішенням сьомої сесії сьомого скликання Краснопільської районної ради від 25.05.2016 затверджено Районну цільову програму створення містобудівного кадастру на 2016-2017 роки.

З детальною інформацією про хід виконання програми виступили: Лісун І.А. – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури Краснопільської районної державної адміністрації та Савченко Н.Д. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури Краснопільської районної державної адміністрації.


Центральну площу селища заполонила молодь і святково одягнені люди – всі поспішають підтримати випускників, які переступили поріг гімназії й вступили в доросле життя! Нехай воно буде щасливим для них, нехай збуваються всі їхні юнацькі задуми й мрії.

Приємно відзначити, що цьогоріч у гімназії 18 випускників, 3 учнів отримали золоті медалі: Акименко Владислав, Корнієнко Єдуарда, Рудика Владислава. Багато учнів випускного класу отримали дипломи переможців обласних конкурсів.

Випускний вечір, який святкували випускники гімназії в районному Палацу культури відвідали голова районної ради Віталій Савоненко та заслужений тренер України Світлана Байда. Від щирого серця побажали випускникам наснаги і завзяття, здійснення мрій та втілення у життя найсміливіших планів.


Щорічно, прекрасна літня пора, напоєна пахощами липи та троянд, збирає разом усіх, хто молодий душею на свято з нагоди Дня молоді. Не стала виключенням і цьогорічна остання неділя червня на Краснопільщині, покликавши жителів нашого району до затишного залу Палацу культури на традиційне свято.

З нагоди Дня молоді вітали присутніх керівництво району – заступник голови районної ради Іван Гавенко та голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук. “День Молоді — свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість не залежить від віку — вона живе в душі, тієї людини, що не перестає будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам. А ще молодість це відповідальна пора. На молодь покладаються великі надії.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 93
Попередня     Наступна

Календар

«    Червень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання