Краснопільське відділення поліції інформує

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» з серпня цього року на території України розпочинається полювання на пернату дичину.

Протягом сезону в минулі роки, особливо в дні відкриття полювання, мали місце випадки порушень правил полювання, порядку зберігання, перевезення, використання мисливської зброї, що приводить до надзвичайних подій, поранення, загибелі громадян.

Тому працівники поліції нагадують, що під час полювання категорично забороняється виїзд мисливців до місця полювання з несправною і незареєстрованою зброєю, направляти зброю на людину чи домашніх тварин, навіть якщо вона не заряджена, передавати іншим особам, за винятком контролюючих осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання, при цьому попередньо перевірити і розрядити її, здійснювати стрілянину без потреби.

Під час заряджання і розряджання зброї дуло її повинно бути спрямоване догори або до землі. При користуванні транспортом для прибуття до місця полювання зброю має бути розрядженою і знаходитись в чохлі. Ніколи не тримайте зброю дулом до себе під час виходу з човна, машини, інших видів транспорту.

Особливої обережності мисливець повинен дотримуватись при стрільбі в зарослях. Забороняється стріляти по птахах, що злітають нижче 3 м на відстані 10 м, а також «на шум», по цілі, яку нечітко видно.

При стрільбі кулями мисливець повинен бути дуже обережним, попередньо впевнитись, що поблизу, в напрямку пострілу, немає людей і домашніх тварин. Необхідно завжди враховувати, що неподалік можуть знаходитись люди, що збирають гриби, ягоди, випасають худобу.

Головною умовою безпеки користування мисливською зброєю є міцні знання, чітке виконання правил поводження зі зброєю та сувора дисципліна до та під час полювання.

Шановні громадяни, пам’ятайте, що життя – найцінніша річ. Не нехтуйте правилами техніки безпеки при поводженні з мисливською зброєю. – коментує т.в.о. начальника Краснопільського відділення поліції Костянтин Заіка.

 


Календар

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання