Необхідно швидше втілювати реформу на благо тих, заради кого вона задумувалася

Про об’єднання територіальних громад у Краснопільському районі говорили сьогодні керівники сільських, селищних рад району на робочій нараді, яку провели голови районної ради і райдержадміністрації Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.

Мета об’єднання громад в їх економічній вигоді та спроможності, щоб зберегти, відновити та покращити інфраструктуру, умови проживання на селі. При ухваленні рішення кількома громадами увійти в об’єднану громаду ця громада отримає повноваження міста обласного значення та самостійний бюджет. У неї з’явиться можливість залишати податки в своєму бюджеті, яких немає сьогодні навіть районний бюджет, можливість розпоряджатися землями, водними об'єктами, надрами, і надати широкий пакет послуг людям за місцем їхнього проживання, - зазначили керівники району. - І завдання сільських та селищних голів забезпечити обговорення та роз’яснення відповідного законодавства, усіх переваг та перспектив реформи. Ми втрачаємо дорогоцінний час, в перспективі і кошти, які могли б отримати додатково на розвиток майбутньої об’єднаної громади.

На жаль, не всі ще розуміють, що необхідно швидше втілювати реформу на благо тих, заради кого вона задумувалася. Треба використовувати досвід громад, що об'єдналися.

Розмова з сільськими та селищними головами району відбулася конструктивно та відверто. Керівники району відповіли на всі зауваження, запитання та пропозиції.

 

Необхідно швидше втілювати реформу на благо тих, заради кого вона задумувалася


Необхідно швидше втілювати реформу на благо тих, заради кого вона задумувалася


 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання