Лікарня не нова, але обладнання сучасне і медичне забезпечення якісне

Приміщення Мезенівської АЗПСМ нагадує жителям села про славне минуле, воно вистояло століттями. Тут надавали медичну допомогу працівникам цукроварні, пращурам нинішніх мезенівців. У цьому приміщенні нині лікуються їх нащадки. Щоправда професійний рівень медичних працівників, лікувальне обладнання цього закладу охорони здоров’я невпізнанно змінилися, стали досконалішими і ефективнішими. 

У значній мірі завдяки субвенціям із бюджету Мезенівської сільської ради, розумінню важливості розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази лікувального закладу з боку Мезенівського сільського голови Миколи Гавенка, депутатів сільської ради, членів виконкому. Відтак сільська рада не шкодує вкладати сюди кошти, що сприяє поліпшенню якості надання медичної допомоги жителям територіальної громади. Останнім часом у цьому медичному закладі відбулися помітні позитивні зміни: замінено частину вікон на пластикові, проведено поточні ремонти лікувальних кабінетів, успішно працює аптечний пункт із широким асортиментом ліків. 

Та найбільше порадувало сільських жителів введення у дію фізіотерапевтичного кабінету з сучасним обладнанням, яке дає змогу проводити процедури із застосуванням УВЧ, інгаляції, тубус-кварцу тощо. В урочистому його відкритті взяли участь керівники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук, Мезенівський сільський голова Микола Гавенко. А ще недавно лікувальний заклад очолив Максим Якущенко – молодий спеціаліст, з міцними теоретичними знаннями, енергійний, амбітний і наполегливий. Сільською радою буде надано йому житло, де проводиться ремонт, буде встановлено газовий і твердопаливний котли. Знову ж таки за кошти місцевого бюджету. У планах найближчим часом встановити у приміщенні АЗПСМ нові вхідні двері, придбати мікроскоп та сухожарову шафу, кошти на придбання якої виділив депутат Сумської обласної ради Олег Остапенко, надані йому на здійснення депутатських повноважень. 

Відвідини лікувального закладу у Мезенівці співпало ще з однією приємною подією. У рамках реалізації Року охорони здоров’я на Краснопільщині, зініційованого районною владою, на прохання жителів територіальної громади на базі Мезенівської Амбулаторії загальної практики сімейної медицини працювала бригада лікарів різного профілю Сумської обласної клінічної лікарні. Сільські жителі мали змогу пройти поглиблений медичний огляд у досвідчених лікарів: ендокринолога, окуліста, невропатолога, гінеколога, а також обстеження на УЗД, здати необхідні аналізи у пересувній клініко-діагностичній лабораторії. – Сьогодні у нашій лабораторії здали аналізи понад 20 чоловік, - говорить її лаборант Елла Заїка. Загалом на прийомі у лікарів побували більше 100 жителів територіальної громади. Довелося чути дуже гарні відгуки про виїзну форму медичного обслуговування від сільських жителів. 

- Такий вид медичного обслуговування жителів села добре зарекомендував себе на Краснопільщині, як зручний і якісний. Будемо і надалі продовжувати подібну практику медичних оглядів, - резюмували керівники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук. 

- Відрадно, що не стоять осторонь проблем Мезенімської АЗПСМ і сільськогосподарські підприємства, які працюють та орендують землю на території Мезенівської сільської ради. Це і ПП «Мезенівка», ТОВ «Славгород» і ПП «Майське». За це їм велика вдячність, - говорить Мезенівський сільський голова Микола Гавенко.

 

 

Лікарня не нова, але обладнання сучасне і медичне забезпечення якісне

 


Лікарня не нова, але обладнання сучасне і медичне забезпечення якісне 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання