День села у Миропільському

Донедавна селище Миропільське Тур’янської сільської ради вважалося глибинкою. Нині воно активно розвивається завдяки субвенціям з місцевого бюджету та інвестиціям ТОВ АФ «Псьол». День села, який відбувся у Миропільському вилився у справжнє свято для жителів та гостей населеного пункту, а їх зібралося близько 200.

Почесними гостями свята були голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук разом із своїм заступником Іриною Юхтою. Урочисту частину свята розпочала вітальним виступом Тур’янський сільський голова Людмила Гуцал. Вона тепло поздоровила всіх присутніх із святом Дня села, який співпав із Храмовим святом Спаса, проінформувала присутніх про головні досягнення у розвитку соціальної сфери села, вручила грамоти і подяки активістам громадського життя Миропільського.

Тепло і сердечно вітали громаду очільники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук, вони вручили спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим мешканцям села, відзначили плідну співпрацю Тур'янської сільської ради та ТОВ АФ «Псьол», завдяки чому у селі останнім часом прокладено новий водогін, споруджено дитячий майданчик та сучасний фельдшерський пункт з магазином. Ці соціальні об’єкти були урочисто відкриті у День села. Винятково теплими були слова вітань жителям селища і гостям директора ТОВ АФ «Псьол» Миколи Калініченка. Микола Петрович розповів про успішну роботу господарства і подальші плани по спільному виконанню програми соціально-економічного розвитку населених пунктів територіальної громади. Почесне право перерізати стрічку було надано заступнику директора сільгосппідприємства Миколі Бірченку, який здійснював керівництво будівництвом нового фельдшерського пункту та магазину.

Віталій Савоненко та Юрій передали для сільського лікувального закладу медичне обладнання. Мешканці села мали змогу оглянути чудовий фельдшерський пункт, зробити необхідні покупки у новому торговому закладі.

Гарний настрій подарували присутнім на святі учасники художньої самодіяльності Тур’янського сільського будинку культури та учні НВК. У їх виконанні звучали пісні про Україну, рідний край, народні пісні, виконувалися хореографічні композиції патріотичного спрямування.

- Розвиток сільських територій – головний пріоритет у діяльності районної влади, ми і надалі сприятимемо і поглиблюватимемо співпрацю із соціально-відповідальним бізнесом, братимемо участь у різноманітних державних та міжнародних проектах, головною метою яких є покращення умов проживання на селі, - наголосили Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.

 

День села у Миропільському


День села у Миропільському


День села у Миропільському


День села у Миропільському


День села у Миропільському


День села у Миропільському


День села у Миропільському

 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання