Відбулося засідання постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку.

Було розглянуто 7 питань, що входять до компетенції даної комісії.

Прокурор Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури Юрій Явтушенко та т.в.о. начальника Краснопільського відділення поліції Охтирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Костянтин Заіка проінформували присутніх про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території району за 2016 рік.

Заступник начальника управління соціального захисту районної державної адміністрації Оксана Придатко проінформував присутніх про хід виконання районної програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих.

Начальник відділення військового обліку та бронювання солдатів та сержантів запасу Краснопільського районного військового комісаріату Микола Заруцький зазначив про необхідність внесення змін до Комплексної районної програми “Забезпечення виконання призову громадян України на строкову військову службу, сприяння військовим формуванням, розташованим на території району у проведенні заходів з оборони та мобілізації на 2016-2020 роки”.

Заступник голови районної ради Іван Гавенко зазначив про необхідність виконання вимог чинного трудового законодавства, а саме: затвердження звільнення редактора КП “Редакція Краснопільської районної газети “Перемога” Цилюрика О.І. та, відповідно, призначення редактора КП “Редакція Краснопільської районної газети “Перемога” Моцного О.В.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Іван Матлахов проінформував про кандидатуру на посаду директора Тур’янського навчально-виховного комплексу та закликав депутатів підтримати її погодження на призначення.

Головний спеціаліст відділу організаційно-правової, кадрової роботи та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Людмила Іваненко проінформувала про ефективне використання обєктів спільної комунальної власності та результати проведення конкурсів по оренді майна комунальної власності відповідно до пунктів 20, 37 статті 37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Депутати взяли до відома інформацію головного спеціаліста відділу організаційно-правової, кадрової роботи та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Людмили Іваненко та одноголосно прийняли рішення щодо винесення питань на розгляд дев’ятої сесії районної ради.

В роботі комісії прийняли участь заступник голови районної ради Іван Гавенко та заступник голови районної державної адміністрації Ірина Юхта.

 

 

Відбулося засідання постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку

 


Відбулося засідання постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку

 

 


Календар

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання