Рік охорони здоров’я в дії

Здоров’я нації – один із важливих показників соціально-економічного розвитку сучасної держави, питання його збереження залежить, перш за все, від налагодженої роботи медичної галузі. Саме задля покращення якості медичної допомоги в районі 2016 рік був оголошений роком охорони здоров’я, де окремими пунктами визначено ряд заходів щодо покращення роботи Краснопільської центральної районної лікарні.

Днями голова районної ради Віталій Савоненко та голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, разом із своїм заступником Іриною Юхтою відвідали райлікарню, де нині продовжуються роботи спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази закладу, покращення медичного обслуговування мешканців Краснопільщини, в тому числі проводяться заходи з благоустрою. Зокрема, вони ознайомилися з роботою стоматологічного відділення, поспілкувались з його колективом, разом з медиками оглянули обладнання, частина якого є досить застарілим, морально і фізично зношеним. Тому питання придбання нового, сучасного обладнання, яке не поновлювалось понад 15 років, є нині одним із пріоритетних для районної влади. Рішенням останньої сесії районної ради районній лікарні виділено 27 тис. грн. на придбання стоматологічного обладнання для хірургічного кабінету, проте гостро стоїть питання придбання стоматологічної установки для відповідного кабінету.

Далі керівники району відвідали дитяче відділення районної лікарні. Слід зауважити, що на даний час вирішуються питання оновлення матеріально-технічної бази відділення та завершення ремонтних робіт.

Також було оглянуто лабораторію ЦРЛ, де нагальною проблемою залишається придбання мікроскопу для проведення лабораторних досліджень. Нині опрацьовується питання у винайдення коштів на його придбання.

Наступним питанням, на яке було акцентовано увагу є благоустрій території лікарні. На капітальний ремонт тротуару районна рада виділила 35 тис. грн. і відповідні роботи вже проводяться.

На сьогоднішній день вже завершені роботи по покрівлі даху поліклінічного відділення, проведено ремонт відмостки, замінено частину вікон на енергозберігаючі. Як зазначалося в попередніх матеріалах, пройшов конкурсний відбір проект реконструкції існуючої газової котельні з встановленням котла на твердому паливі за адресою смт. Краснопілля, вул. Лермонтова,39. Загальний обсяг фінансування на реалізацію цього проекту складає 428.2 тис. грн., в тому числі кошти ДФРР – 382.7, кошти місцевого бюджету – 45.5. Вже підписано договір з підрядником на виконання робіт. Що дасть можливість значно зменшити витрати на енергоносії.

- Хочемо запевнити, що районна влада докладатиме максимум зусиль, щоб вирішити нагальні питання галузі охорони здоров’я, підвищити якість надання медичних послуг населенню, покращити умови праці медичного персоналу, створити більш комфортні умови для пацієнтів, - відзначили Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.


Календар

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання