Соціальний захист та підтримка військовослужбовців залишається пріоритетом для районної влади

13 жовтня 2016 року напередодні державного свята Дня захисника України в відбулося засідання «круглого столу» по питаннях соціального захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних та членів їх сімей.

В засіданні брали участь голови райдержадміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко, представники відповідних служб та відомств району, які опікуються питаннями захисту та підтримки даної категорії людей.

Під час засідання були надані консультації та роз’яснення щодо прав учасників АТО на пільги у житлово-комунальній сфері, соціальному захисті, пенсійному, медичному забезпеченні, отриманні земельних ділянок, реабілітації та працевлаштуванню тощо. Обговорено вирішення проблем, які виникають в повсякденному житті атовців та членів їх родин.

Як зазначила заступник начальника управління соціального захисту населення Краснопільської РДА Оксана Придатко, на сьогодні на обліку в управлінні соціального захисту населення перебувають 197 учасників АТО та 10 членів сімей загиблих учасників АТО. Спеціалістами управління постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо направлення учасників антитерористичної операції на проходження психологічної, професійної реабілітації, оформлення різного виду соціальних допомог, компенсацій, субсидій та пільг.

Начальник відділу Держгеокадастру у Краснопільському районі Олексій Чепусенко повідомив, що учасниками антитерористичної операції подано 147 заяв на виділення земельних ділянок на території району. Надано 78 дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 156 га, з яких 11 учасникам передано у власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки загальною площею 22 га, 8 заяв знаходиться на розгляді.

Станом на 01.10.2016 року на обліку в Краснопільському районному центрі зайнятості продовжують перебувати 46 учасників антитерористичної операції як безробітні у пошуку підходящої роботи. На протязі року послугами службою зайнятості скористалися 57 учасників АТО, з них 3 працевлаштовані, 2 - приймали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. Спеціалістами надаються профорієнтаційні послуги, в тому числі вони беруть участь у семінарах з техніки пошуку роботи. Всім призначено допомогу по безробіттю, зазначила директор районного центру зайнятості Галина Акименко.

Підбиваючи підсумки засідання керівники району наголосили на тому, що лише спільними зусиллями можна досягти кращих результатів у забезпеченні потреб у соціальній, медичній, психологічній та правовій допомозі учасників АТО, їх родин.

 

Соціальний захист та підтримка військовослужбовців залишається пріоритетом для районної влади


Соціальний захист та підтримка військовослужбовців залишається пріоритетом для районної влади

 


Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання