З представницькою владою району обговорено проект Програми економічного та соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік.

Під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Яремчука, за участі голови районної ради Віталія Савоненка, голів постійних комісій, а також членів постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності відбулося засідання «круглого столу» з формування проекту Програми економічного та соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік. В нараді також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів.

З проектом Програми соціально-економічного розвитку району на 2017 рік присутніх ознайомив начальник відділу економічного розвитку і торгівлі, інвестицій та розвитку сільських територій Краснопільської райдержадміністрації Віталій Расторгуєв. Проект Програми складається з 4 розділів та додатків, що містять перелік регіональних цільових програм, інвестиційних проектів, основні показники економічного і соціального розвитку.

- Позитивно, що розробники головної програми району формують її за принципом відкритості і прозорості, у співпраці та за участі органів місцевого самоврядування відбувається процес аналізу, збору пропозицій та погодження основних напрямів розвитку громади району, - зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.

- У наступному році всіх нас очікує копітка наполеглива і дуже складна та відповідальна робота по забезпеченню виконання розробленого проекту програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік, - підкреслив голова райдержадміністрації Юрій Яремчук.

В жвавому дискутивно-запитальному форматі пройшло ознайомлення зі структурою документу, головними його розділами, зокрема по галузях житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту. Присутні обговорили проблеми і перспективи розвитку промисловості, агропромислового розвитку, розвитку та утримання мережі доріг району, енергозбереження та інвестиційну діяльність.

Також піднімалась тема впровадження в районі реформ децентралізації, що значно поліпшить якість надання послуг населенню, дасть можливість підвищення добробуту громадян, громадяни самі розпоряджатимуться своїм життям, життям тієї чи іншої громади.

Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб – головним розробникам і виконавцям програми було дано доручення забезпечити в межах компетенції, якісне опрацювання та підготовку матеріалів до проекту програми на наступний рік.

 

 

З представницькою владою району обговорено проект  Програми економічного та соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік.

 


З представницькою владою району обговорено проект  Програми економічного та соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік.

 

 

 

 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання