Зміцнюється матеріально-технічна база Краснопільської центральної районної лікарні

Задля покращення якості медичної допомоги в районі 2016 рік був оголошений роком охорони здоров’я. Визначено ряд заходів щодо покращення роботи Краснопільської центральної районної лікарні, де днями відбулася нарада за участі голів районної ради і райдержадміністрації Віталія Савоненка та Юрія Яремчука з головним лікарем та керівниками відділень райлікарні в ході якої було обговорено питання проведення в районі реформ з децентралізації влади, формування Краснопільської об’єднаної територіальної громади, перспектив роботи закладу в контексті майбутньої громади.

- Сьогодні ми маємо фінансові можливості для придбання додаткового обладнання, вирішення нагальних проблем центральної лікарні та виконання ряду інших заходів спрямованих на покращення медичного обслуговування жителів району, - наголосили керівники району.

До прикладу, до кінця року планується завершення ремонтних робіт по поліклінічному відділенню, зокрема заміна вікон на енергозберігаючі металопластикові. Передбачено придбання додаткового обладнання для клінічної лабораторії. Позитивний висновок отримали чотири проекти програми «Кусаноне» уряду Японії по Краснопільській ЦРЛ, а саме: «Придбання парового стерилізатора», «Придбання електричної дезінфекційної камери», «Придбання кисневого концентратора», «Придбання Гастродуоденоскопа». Нині ведеться робота з одним із благодійних фондів по облаштуванню дитячого кабінету стоматологічного відділення та вирішується питання створення фізіотерапевтичного кабінету для дітей району.

Під час наради також було обговорено ряд питань щодо зміцнення матеріально-технічної бази та подальшої роботи медичного закладу у 2017 році. Головному лікарю Краснопільської ЦРЛ Євгену Івахненку було запропоновано визначитися з тим медичним обладнанням, яке необхідно придбати в найближчий час.

 


Календар

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання