Створення опорних шкіл покращить якість освіти на селі

Заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора разом з головами Краснопільської районної ради Віталієм Савоненком, райдержадміністрації Юрієм Яремчуком обговорили з освітянами Миропільського НВК перспективи створення й розвитку опорної школи Миропільської об’єднаної територіальної громади.

Питання створення в територіальних громадах опорних шкіл стає сьогодні ключовим. Опорні школи утворюються з метою створення єдиного освітнього простору, забезпечення рівного доступу осіб до якісної освіти та створення належних умов для здобуття учнями загальної середньої освіти, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку дітей, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання. На території району будуть діяти дві таких школи – це Миропільська та Краснопільська.

Під час проведення наради щодо підготовки якісної бази для створення місцевої опорної школи учасниками наради було проаналізовано нині існуючі проблеми освітнього закладу та шляхи їх вирішення.

Основна реформа середньої школи тісно пов’язана з процесом децентралізації в Україні. Місцеві громади матимуть більше повноважень і коштів та зможуть самі вирішувати питання щодо матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів, в першу чергу – садочків та шкіл. Це дасть змогу утримувати опорні школи – школи, добре оснащені всім необхідним для сучасного навчального процесу, з обладнаними кабінетами та лабораторіями для фізики, хімії, біології, географії, математики тощо.

Присутні на нараді обговорили загальний механізм роботи, першочергові задачі опорної школи, а також особливості організації навчально-виховного процесу відповідно до вимог сьогодення в опорному навчальному закладі.

 

Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання