Формування опорних шкіл - одне із пріоритетних завдань районної влади

Голови районної ради та райдержадміністрації Віталій Савоненко і Юрій Яремчук відвідали відремонтоване приміщення початкової ланки Краснопільської гімназії, де вже в комфортних умовах навчаються учні.

Кошти на реконструкцію приміщення, яка розпочалась в 2014 році, були виділені з районного бюджету у сумі понад 200 тис. грн. Було замінено вікна на енергозберігаючі металопластикові, замінено підлогу, виконано всі оздоблювальні роботи всередині приміщення, утеплено фасад. Керівники району поспілкувалися з директором та вчителями гімназії, вони обговорили ряд питань функціонування освітнього закладу, зокрема перелік обладнання, яке необхідно придбати для створення належних умов та здобуття якісної освіти.

Потім очільники району побували в Краснопільській школі, де також обговорили з її директором та завучем питання покращення матеріально-технічної бази закладу, придбання обладнання для кабінетів фізики і хімії, яке планується закупити за кошти районного бюджету в рамках формування опорної школи.

- Наразі ми визначаємо пріоритетні напрямки для подальшої роботи освітньої галузі. Проте основне завдання районної влади, керівництва шкіл і територіальних громад – це забезпечення належних умов перебування дітей у школі – утримання відповідного температурного режиму, комфорт, матеріально-технічна база, надання якісної освіти та створення опорних шкіл, – наголосили керівники району.

 

 

Формування опорних шкіл - одне із пріоритетних завдань районної влади

 


Формування опорних шкіл - одне із пріоритетних завдань районної влади

 

 


Календар

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання