Відгуляла своє свято Тур'я

Села, як і люди, мають свою біографію. У кожного вона своя - неповторна. Взяти хоча б Тур'ю - село за географічними даними невелике, не багате на корисні копалини і мінеральні ресурси, але напрочуд мальовниче і проживають у ньому добрі, щирі, працьовиті люди.

В сільському будинку можна було оглянути виставку місцевих умільців, що зайняла майже всю територію вестибюлю. Світлана Кобушка, Олена Соловйова, Наталія Мурза, Олена Коротич, Марія Кобушко - це справжні майстрині, які продовжують традиції української культури. Оглядати їх вироби можна годинами.

В глядацькій залі аншлаг. На свято завітала велика родина мешканців села, від найменшого її жителя, до найповажнішого. А ще за давнім українським звичаєм хлібом-сіллю зустрічали гостей, що прибули розділити свято.

Це голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко, директор ТОВ "Михайлівські вогнетриви" Світлана Швець, директор районного центру зайнятості Галина Акименко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Анжела Назаренко, гендиректор ТОВ АФ "Северинівська" Іван Хозов, голова села Северинівка Сумського району Віра Северин, депутат районної ради із сусідніх Угроїд Світлана Бондарєва.

У кожного з них знайшлося багато теплих слів на адресу жителів села, які не лише вирощують хліб, а й у цей складний для країни час не словом, а ділом проявляють дива патріотизму, допомагають нашим воїнам на сході. Як знак вдячності волонтери Краснопільщини передали місцевому навчальному закладу прапор з передової, на якому залишили свої підписи і побажання ті, хто під кулями і обстрілами стримує нашестя агресора.

Також спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради відзначено тих, хто бере активну участь в розбудові села, житті громади.

- Відрадно, що кожного року до відзначення свого свята ми підходимо з новими здобутками, - звертається до присутніх сільський голова Людмила Гуцал. - В цьому році нам вдалося зробити чимало в плані соціально-економічного розвитку нашої територіальної громади. Те, що зроблено, у всіх вас на виду, а зроблено чимало, ще більше роботи на нас очікує в майбутньому. Не залишаються поза увагою учасники АТО і їх сім'ї, установи соціальної сфери, не малі кошти виділяються на фінансування НВК, фельдшерського пункту, сільської бібліотеки, будинку культури. За кошти місцевого товариства у цьому році проведена заміна вікон і зроблено поточний ремонт у шкільному спортзалі. Завдяки дирекції ТОВ АФ "Тур'янська" наше сьогоднішнє свято є багатим і щедрим на подарунки.

В знак поваги до односельчан, що своєю працею сприяють розквіту села, грамоти сільської ради отримали ряд мешканців, дитячий вокально-хореографічний колектив "Водограй", жіночий фольклорний колектив "Калина", фольклорний колектив "Берегиня".

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам'ять загиблих односельчан в роки голодомору та Другої світової війни. Сьогодні знову в Україну прийшла не оголошена війна. За період кривавого протистояння на Сході України 10 чоловіків з Тур'ї чесно виконували і виконують свій громадянський обов'язок, боронячи державу від агресії північного сусіда.

Найстарші і наймолодші жителі села села, багатодітні родини були відзначені цінними подарунками від сільської ради.

Цього дня привітати сільських трударів з їх святом прийшли голова правління ТОВ АФ "Тур'янська" В. В. Заєць, генеральний директор ТОВ "СІЕЙТІ" О. М. Цупро, генеральний директор ТОВ АФ "Тур'янська" М. О. Губа.

Прийшли інвестори на свято не з порожніми руками. Дізнавшись про потребу сільської ради у автотранспорті для підвезення дітей, дирекція агрофірми вирішила придбати мікроавтобус, який урочисто передали сільському голові прямо на дні села. А сільському будинку культури сільгоспвиробники подарували цифрову фотокамеру, яка довго без діла не залишилась і була відразу ж задіяна для увіковічнення великого святкового дійства.

Також керівники товариства відзначили кращих працівників товариства водіїв.

Далі у сільському клубі тривав концерт. Свої музичні номери дарували працівникам соціальної сфери, педагогам, вихователям, фельдшерам, поштовикам, бібліотекарям, продавцям учасники художньої самодіяльності Тур'янського сільського будинку культури місцеві вокалісти-аматори, дитячий ансамбль "Водограй", вихованці Тур'янського НВК, фольклорний колектив "Берегиня", жіночий фольклорний колектив "Калина". А також лауреат Міжнародних конкурсів та фестивалів, баяніст Олег Подольський, лауреат міжнародних конкурсів, солістка Чернігівської філармонії Іванна Коцур та ансамбль народної пісня "Сяйво".

Ось так відгуляла своє свято Тур'я, а разом з цим завершилась і естафета днів сіл Краснопільщини.

 

Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я


Відгуляла своє свято Тур'я

 


Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання