Відбулась чергова сесія районної ради

Сьогодні, 14 грудня відбулась дванадцята сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Віталій Савоненко. Передувало сесії спільне засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного. В роботі пленарного засідання взяли участь 27 депутатів із 34 обраних, а також голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук, його заступники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, правоохоронних органів, сільські, селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

До порядку денного сесії було внесено 13 питань. Депутати погодили внесення змін до районного бюджету поточного року та внесення змін до Комплексної районної цільової Програми для пільгових категорій населення. В зв’язку з завершенням терміну дії прийняли рішення про втрату чинності цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2016 роках та районної програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012-2016 роки.

Також районні обранці заслухали і прийняли до відома звіти голів постійних комісій районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності і з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров׳я та соціального захисту населення Любов Капинус і Тамари Ткаченко про роботу цих комісій за період від початку скликання.

Серед іншого депутати розглянули та прийняли відповідне рішення щодо продовження договору оренди нежитлового приміщення та затвердили план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

В ході пленарного засідання було затверджено ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Краснопільської, Чернеччинської, Грабовської, Ряснянської та Миропільської сільських рад.

 

Відбулась чергова сесія районної ради


Відбулась чергова сесія районної ради


Відбулась чергова сесія районної ради


Відбулась чергова сесія районної ради


Відбулась чергова сесія районної ради


Відбулась чергова сесія районної ради


Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання