Поважна дата шанованої людини

Професія журналіста відноситься до числа тих, які самі по собі містять громадську активність. І тут багато що вирішує майстерність і професіоналізм, відповідальність за свою професію. Саме ці якості і характеризують ветерана краснопільської журналістики Ганну Григорівну Жогло, якій 21 грудня виповнилось 92 роки. Вік більше, ніж поважний, хоча б тому, що газеті "Перемога", у якій вона пропрацювала 25 років, незабаром виповниться лише 85!

Якою б престижною і цікавою не була професія, але при бажанні можна знайти недоліки. Журналістика - не виключення. Все життя Ганна Григорівна писала про життя, подвиги, здобутки інших, а бажаючих написати про її життя якось не знайшлося. А дарма, бо ця розповідь вилилася б у захоплюючу книгу. Хоча сама Ганна Григорівна свій шлях характеризує лише кількома реченнями.

- Це лише цифра - 92, а якщо проаналізувати, то що згадувати? - задається питанням ветеран війни і журналістики. - Дитинства, як такого не було, бо пам'ятаю лише злидні і голод. Насолоджуватись прекрасними роками юності завадила війна, замість модної сукні вдягла військову форму і пішла на фронт. Після війни присвятила себе відбудові зруйнованої країни. Але якби була можливість, то, мабуть, інше життя навряд чи обрала.

Цього дня у квартирі Ганни Григорівни було людно. Привітати з днем народження найстаршого журналіста району завітали заступник голови районної ради І. В. Гавенко, директор територіального центру О. Ф. Демченко, головний бухгалтер Краснопільської ЖЕД С. М. Моголенець, колега Ганни Григорівни по роботі в районці В. І. Гузенко. Багато теплих слів було сказано на її адресу, до яких приєднуються і ті, хто сьогодні продовжує журналістську справу Ганни Григорівни, яка з оптимізмом дивиться у майбутнє, мовляв, якщо 92 роки прожила, то ті вісім, що залишились до сторіччя, й поготів.

 


Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання