Віталій Савоненко “Питання покращення медичного обслуговування жителів Краснопільщини і надалі залишається одним із пріотитетних в роботі районної влади”

Днями голова районної ради Віталій Савоненко та голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук з робочим візитом побували у Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Під час візиту Віталій Олексійович та Юрій Анатолійович поспілкувалися з медичним персоналом, обговорили проблемні питання, які виникають в ході роботи, це, зокрема, стосується поліпшення матеріально-технічної бази, забезпечення медичним обладнанням, відкриття маніпуляційного кабінету тощо. В ході зустрічі лікарям сімейної медицини керівники району передали сучасний кардіограф для поліпшення медичного обслуговування жителів району, який був придбаний за кошти субвенції з обласного бюджету.

Очільники району відвідали кабінети сімейних лікарів, педіатрів, реєстратуру. Було прийнято рішення ініціювати перед районною радою, на черговій сесії, питання виділення коштів на заміну вікон на енергозберігаючі, завершення ремонту реєстратури та придбання медичного обладнання для маніпуляційної.

Крім того, кошти заплановано виділити і на сільські заклади охорони здоров'я.

- Це вже не перші кошти, які залучаються для покращення медичного обслуговування жителів районну, ми і надалі будемо працювати над відновленням та покращенням медичної галузі Краснопільщини, - зазначив Віталій Савоненко.

 

Віталій Савоненко “Питання покращення медичного обслуговування жителів Краснопільщини і надалі залишається одним із пріотитетних в роботі районної  влади”


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання