Голова районної ради прийняв участь у сесії Самотоївської сільської ради.

Керівництво та виконавчий апарат районної ради ставлять на меті завжди бути у курсі справ з питань життєдіяльності територіальних громад району. Однією з форм співпраці з органами місцевого самоврядування є відвідування сесій місцевих рад.

Так, 15 березня 2017 року відбулася чергова сесія Самотоївської сільської ради VII скликання, в якій взяв участь голова районної ради Віталій Олексійович Савоненко.

До порядку денного сесії було внесено ряд питань, рішення з яких у відповідності до вимог діючого законодаства приймалися відкритим поіменним голосуванням.

Депутатами сільської ради були затверджені зміни до бюджету Самотоївської сільської ради, зокрема запланували виділити кошти для Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів на харчування пільгових категорій та на підвезення учнів, Самотоївській амбулаторії загальної практики виділити кошти на придбання ліків для надання невідкладної медичної допомоги та придбання паливно-мастильних матеріалів для автомобіля швидкої допомоги. Також запланували виділити субвенцію 11-ій державній пожежно-рятувальній частині на придбання котла на альтернативному паливі, на фінансування пільгового перевезення та на послуги зв’язку.

У ході сесії сільські обранці визначили та затвердили місця для розміщення спортивно-ігрових дитячих майданчиків, затвердили місця установки контейнерів для твердих побутових відходів. А також прийняли та затвердили договір про пайову участь у розвитку інфраструктури.

Учасники сесії сільської ради працювали злагоджено, ініціативно, рішення приймали після обговорень і не завжди одноголосно.

Виступаючи перед депутатами сільської ради, Віталій Савоненко відмітив високий рівень активності місцевих обранців і громади вцілому.

 

Голова районної ради прийняв участь у сесії Самотоївської сільської ради.Календар

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання