Відбулися засідання постійних комісій районної ради

З метою вивчення і підготовки питань для розгляду на черговій сесії районної ради відбулося засідання постійних комісій.

Сьогодні, 14 квітня на робоче засідання зібралися депутати профільної комісії Краснопільської районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища. Було розглянуто 7 питань згідно плану роботи.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Володимир Годуненко запропонував членам комісії схвалити Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій на період до 2020 року.

Конструктивно і по діловому депутати обговорили питання щодо створення регіонального ландшафтного парку «Кияницький» на території Миропільської сільської ради.

Також депутати розглянули питання щодо ставок земельного податку на території Краснопільської селищної ради.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок членів комісії проінформував начальник відділу Держгеокадастру у Краснопільському районі Олексій Чепусенко.

По всіх питаннях депутами були прийняті відповідні рішення.

Того ж дня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров׳я та соціального захисту населення.

Депутати розглянули 8 питань, зокрема, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Лавріненко проінформувала депутатів про необхідність внесення змін до районних програм соціального спрямовання та виконання районної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки.

Про хід виконання у 2016 році районної комплексної програми «Освіта Краснопільщини у 2016-2018 роках», виконання програми розвитку фізичної культури і спорту в Краснопільському районі на 2013-2016 роки та утворення Краснопільського освітнього округу та визначення опорною школою Краснопільську ЗОШ проінформував начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Іван Матлахов.

Директор Краснопільського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Тарас Шевченко довів до відома депутатів зміни до районної цільової програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки.

Участь в роботі постійних комісій взяли голова районної ради Віталій Савоненко та заступник голови Іван Гавенко.

 

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

 

 

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

 

 

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

 


Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання