Відбулося вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Щороку 26 квітня Україна перегортає сумну і трагічну сторінку своєї історії та вшановує героїв, які врятували не тільки країну, а й увесь світ від страшних наслідків техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.

В читальному залі районного Палацу культури було проведено зустріч з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за участю голови районної ради Віталія Савоненка, т.в.о. голови районної державної адміністрації Сергія Хрупи, керівників та представників районних служб, які опікуються проблемами чорнобильців. Постраждалим громадянам надані роз’яснення та консультації з питань соціальних виплат, допомог, пільг, пенсійного та медичного забезпечення в районі.

Цього ж дня у великому залі районного Палацу культури відбувся тематичний захід: «Чи знаєш ти, світе, як сумно ридає полин?». Вшанувати учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС прийшли представники районної влади, громадськості, учнівська молодь, жителі району.

Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Адже масштаби катастрофи могли бути значно більшими, якби не ті, хто захистив нас від смертельної небезпеки, від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Подякували і низько вклонились чорнобильцям за самопожертву, подвиг, силу духу голова районної ради Віталій Савоненко, т.в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Іван Хомічов .

- Від аварії в 1986 році постраждало понад 8 мільйонів людей. Вона стала найбільшою техногенною катастрофою людства, наслідки ядерного вибуху відчула не тільки Україна, а й сусідні країни. Та найбільший тягар впав на плечі наших співвітчизників, у тому числі і вас, тут присутніх, — наголосив голова районної ради Віталій Савоненко.

Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Борис Подойма окреслив проблемні питання в житті ліквідаторів та висловив сподівання, що вони будуть вирішуватися на державному рівні.

Після урочистої частини заходу пройшла невеличка концертна програма, підготовлена аматорами Краснопільського районного Палацу культури. Звучали пісні та вірші, які підкреслили важливість подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

По закінченню заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку "Землякам - ліквідаторам аварії на ЧАЕС”.

Відбулося вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС


Відбулося вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС


Відбулося вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС


Відбулося вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС


 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання