НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ

З нагоди підтримки рішення Європейського парламенту про надання Україні безвізового режиму та проведення Дня Європи в Україні, враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію 20 травня 2017 року на центральній площі селища відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та встановлення Прапора Європейського Союзу. В заході взяли участь представники влади, трудових колективів підприємств, установ та організацій, молодь, громадськість.

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

З вітальними словами виступили голова районної ради Віталій Савоненко та голова райдержадміністрації Юрій Яремчук. Вони привітали жителів району з Днем Європи та побажали усім миру в Україні, процвітання нашої держави, щасливого і благополучного європейського майбутнього.

“Сьогодні Європа та Євросоюз стали справжніми синонімами реформ, цінностей, демократії і свободи. Нині можемо однозначно стверджувати: Україна кардинально змінилася і назавжди відійшла від радянської і російської імперії. Саме тому європейський цивілізаційний вибір став щирим і свідомим вибором всього українського народу. Наш рух в Європу підтримується абсолютно більшістю українського народу і це дає додаткові сили для проведення реформ. У ці дні Європа та Європейський Союз сьогодні на вустах у кожного українця. І це свято насправді є всеукраїнським і всенародним”, - зазначив у своєму зверненні Віталій Савоненко.

До підняття Державного Прапора України запрошуються голови районної ради Віталій Савоненко та районної державної адміністрації Юрій Яремчук. Краснопільські прикордонники піднімають державний прапор та встановлюють прапори Європейського союзу.

На завершення урочистостей з нагоди Дня Європи в Україні вокальний гурт «Посмішка» виконав пісню «По землі Вкраїнській».

Це свято окреслює наші спільні цінності, спільну історію, та найголовніше – наше спільне майбутнє. Воно символізує започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на тотожних цінностях та інтересах.


НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ

 


НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ

 


НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ

 

Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання