Звітний концерт районного центра дитячої та юнацької творчості

У Краснопільському районному центрі дитячої та юнацької творчості за одним із напрямів позашкільної освіти працюють колективи художньо-естетичного спрямування (співочі, танцювальні, театральні, образотворчі) та гуртки декоративно-ужиткового мистецтва. Протягом року кожний із них живе своїм життям – заняття, репетиції, концерти, конкурси, виставки, фестивалі, акції. Та раз на рік, у травні, всі збираються на справжню культурно-мистецьку подію, щоб презентувати глядачам свої досягнення – творчий звіт.

Не став винятком і цей рік. 19 травня Центр дитячої та юнацької творчості гостинно приймав всіх бажаючих розділити радість від споглядання виступів і виробів талановитих, завзятих, креативних, працелюбних і відповідальних гуртківців: звітний концерт та виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Маленька країна великої мрії».

На святковому концерті були присутні почесні гості: заступник голови Краснопільської районної ради Іван Гавенко та голова Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук. Вони звернулися до присутніх із вітальними словами: «…У цьому навчальному році за ініціативи голови районної ради та районної державної адміністрації Краснопільський ЦДЮТ отримав кошти для заміни вікон на енергозберігаючі та кошти на відкриття єдиної в районі школи раннього естетичного розвитку дитини, яка почне свою роботу вже з нового навчального року. Ми і надалі будемо підтримувати обдарованих дітей. Епіцентром позашкільного життя завжди були, є і будуть гуртківці. Дорогі діти, вашими знаннями, успіхами, мріями і талантами пульсує потужній позашкільний організм. Нових вам творчих злетів, досягнень, натхнення та наполегливості». З нагоди свята керівники району нагородили викладацький колектив подякою за успішну діяльність, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти та високий професіоналізм.

Звітний концерт районного центра дитячої та юнацької творчості


 


Календар

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання