Свято “Останнього дзвоника”

26 травня 2017 року в усіх навчальних закладах Краснопільського району пройшло свято Останнього дзвоника. Напевно, воно одне з найочікуваніших серед школярів.

Традиційно, почесним гостем на святі у Краснопільській гімназії став голова районної ради Віталій Савоненко.

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. “Вірте в свої сили, якомога вдаліше зробіть професійний вибір, прагніть більшого і досягайте поставленої мети”, - зазначив  Віталій Савоненко.

Учням, які залишають гімназію лише на кілька літніх місяців, він побажав гарного відпочинку, нових яскравих вражень та цікавих знайомств, а батькам, рідним - невичерпної енергії і терпіння, адже, разом із учнями вони проходять знову роки шкільного життя, радіють їх успіхам, переймаєтються невдачами.

Щиру подяку висловлено всім педагогам за щоденну натхненну творчу роботу, за терпіння і віру в здібності і таланти своїх вихованців, за знання, досвід і людське тепло, які безкорисливо передають молодим поколінням.

Учні були нагородженні похвальними листами, грамотами за перемоги у олімпіадах та конкурсах різних рівнів.


Свято “Останнього дзвоника”

 


Свято “Останнього дзвоника”

 


Свято “Останнього дзвоника”

 


Свято “Останнього дзвоника”

Календар

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання