Фізичне виховання – здоров’я нації

До свята “День захисту дітей” на стадіоні “Колос” відбулося урочисте відкриття першої черги силових тренажерів. З визначною подією в спортивному житті Краснопілля, учасників дійства вітали гості свята голова районної ради Віталій Савоненко, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук та депутат обласної ради Олег Остапенко.

“Сподіваюся, що відтепер молодь Краснопільщини більше часу буде приділяти заняттям спорту, адже фізична культура не тільки дає здоров'я, а й загартовує характер та волю. Наш край завжди славився своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.

Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це пріоритетне завдання влади”, - зазначив Віталій Савоненко.

Спортінвентар був придбаний за рахунок коштів, виділених на здійснення депутатських повноважень депутатами обласної ради Юрієм Яремчуком, Олегом Остапенком та Олександром Будником. Не залишились осторонь даної важливої справи і депутати районної ради, виділивши з районного бюджету значну суму коштів. На даний час ведеться робота по придбанню другої черги вуличних тренажерів.

Після закінчення офіційної частини та перерізання стрічки на міні-футбольному майданчику відбувся футбольний фестиваль “Футбол на Краснопільщині починається з тебе” для учнів початкових класів. Участь узяло 4 команди. Переможцем фестивалю стала команда Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учні Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіли друге місце, Краснопільській гімназії та Осоївському НВК дістались відповідно третє та четверте місце. Кожна команда отримала дипломи відповідного ступеня, торти та солодку воду


Фізичне виховання – здоров’я нації

 


Фізичне виховання – здоров’я нації 


Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання