Районні обранці прийняли важливі рішення на сесії районної ради

7 червня згідно з планом роботи під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним сімнадцятої сесії.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент. Голова районної ради зазначив, що проекти рішень з усіх питань, внесених на розгляд сесії, заздалегідь розміщені на офіційному сайті районної ради та подякував членам президії за активну участь та плідну працю.

Цього ж дня в малому залі районного палацу культури відбулась сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук, керівники правоохоронних органів, районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, селищні та сільські голови, представники громадськості та преси.

Питання, що вносились до порядку денного сімнадцятої сесії районної ради, попередньо розглядались на засіданнях профільних постійних комісій, спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

На початку роботи пленарного засідання голова Краснопільської районної виборчої комісії Людмила Найденко оголосила про заміщення депутатів районної ради, повноваження яких припинені достроково. Посвідчення депутатів отримали Володимир Годуненко, Надія Заїка, Євген Івахненко, Олександр Лазарєв, Ігор Твердоус. Голова районної ради Віталій Савоненко привітав їх та побажав плідної праці.

До порядку денного було внесено 19 питань. Зокрема, депутати одностайно проголосували за внесення змін до ряду рішень районної ради - щодо зміни складу постійних комісій, про організацію прийому громадян депутатами районної ради, про Регламент районної ради.

Також районні обранці внесли зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік, районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, районного бюджету на 2017 рік та прийняли районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік, затвердили статут комунального закладу “Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” в новій редакції.

В ході роботи депутати також заслухали інформації про виконання наступних програм: районної цільової комплексної програми “Молодь Краснопільщини” на 2016-2020 роки, районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки. Також розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності, а також затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Голова районної ради Віталій Савоненко прозвітував перед депутатами про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради у 2016 році.

Слід зазначити, що сімнадцята сесія виявилася досить продуктивною, депутати прийняли важливі для району рішення.

Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради у розділах «Документи районної ради» та «Результати голосувань».

Районні обранці прийняли важливі рішення на сесії районної ради


Районні обранці прийняли важливі рішення на сесії районної ради


Районні обранці прийняли важливі рішення на сесії районної ради


 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання