День медичного працівника

На передодні професійного свята – День медичного працівника, яке припадає на 18 червня 2017 року, в районному Палаці культури відбувся святковий концерт. З вітальним словом до медичних працівників району звернулися заступник голови районної ради - Іван Гавенко та заступник голови районної державної адміністрації – Ірина Юхта.

“Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за вашу сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!”, - поздоровив Іван Гавенко.

Також працівників медичної галузі привітали головний лікар Краснопільської ЦРЛ Євген Івахненко, головний лікар КЗ “Краснопільський РЦПМСД” Валентина Масалітіна та голова профспілкового комітету працівників медичних установ Сергій Ткаченко.

Почесними грамотами і подяками нагороджені найкращі працівники в галузі охорони здоров’я району: Ткаченко В.М., Чичикало Ю.В., Колодка Н.І., Якушенко М.М., Рибалко О.М., Дяговець Г.Г. та інші.


Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання