День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це одна із найбільш сумних дат у нашій історії. Саме цього дня 1941 року о 4-й год ранку без оголошення війни фашистська Німеччина та її союзники напали на Радянський Союз.

Не було такої родини, яка б не зазнала втрат і поневірянь. Загарбники зруйнували міста і села, фабрики і заводи – все, що було створене нелегкою працею, зусиллями кількох поколінь. У боях загинуло багато синів та дочок України, вороги вбивали та катували мирних жителів, вивозили юнаків та дівчат на роботу до Німеччини

Сьогодні в смт Краснопілля з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до Меморіалу Слави. У пам’ятних заходах взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Юхта,голова районної організації ветеранів Володимир Дяченко та громадськість.

“«Ми пам’ятали, пам’ятаємо й будемо пам’ятати», - так ми говоримо своїм дітям. Ми передаємо спогади про цю трагедію із покоління в покоління. Ми закріпили пам’ятну дату 22 червня в наших серцях. Вона є в наших національних календарях.

Ми навчилися вірити і любити – любити життя, а не смерть, ненависть і агресію. Тому ми виграли тоді. Тому перемагаємо зараз. І не дай нам Бог забути про це! У День скорботи, пам’ятаємо, сумуємо, віримо, та складаємо долоні у молитвах до Всевишнього за наших героїв …”, - зазначив у своєму виступі Віталії Савоненко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять людей, які загинули в роки Другої Світової війни.


 

День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні

 


День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні

 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання