Свято державних службовців

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування правових та нових підходів у вирішенні важливих ситуацій для громадян мають стати надійними супутниками кожного державного службовця. Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Так, 23 червня 2017 року, у великому залі районного Палацу культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби. З вітальними словами до всіх присутніх звернулися голова районної ради Віталій Савоненко та голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук.

“Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Краснопільщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку”, - побажав Віталій Савоненко.

З особливим теплом очильники району подякували за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Всім присутнім ветеранам вручили квіти. До привітань долучилися і аматори сцени районного Палацу культури, які подарували яскраві враження та емоції.

Голова районної ради Віталій Савоненко особисто вручив подяки за безкомпромісне, чесне служіння інтересам країни і її громадян колективу Краснопільської районної державної адміністрації та за плідну співпрацю Андрію Дзюбану – т.в.о. начальника управління Держпродслужби в Краснопільському району.


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання