Краснопільчани відсвяткували День молоді

Щорічно, прекрасна літня пора, напоєна пахощами липи та троянд, збирає разом усіх, хто молодий душею на свято з нагоди Дня молоді. Не стала виключенням і цьогорічна остання неділя червня на Краснопільщині, покликавши жителів нашого району до затишного залу Палацу культури на традиційне свято.

З нагоди Дня молоді вітали присутніх керівництво району – заступник голови районної ради Іван Гавенко та голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук. “День Молоді — свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість не залежить від віку — вона живе в душі, тієї людини, що не перестає будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам. А ще молодість це відповідальна пора. На молодь покладаються великі надії. Майбутнє нашої держави залежить від молодого покоління, Саме молодій генерації належить розбудовувати державу і виводити її на нові високі рівні”, - такими словами звернувся до учасників свята Іван Гавенко, передаючи вітання від голови районної ради та депутатського загалу.

В ході урочистостей були вручені почесні грамоти та нагороди нашим землякам, молодим людям, котрі своєю працею чи спортивними досягненнями вносять чималий доробок у справу розвитку краю та держави, в рамках районного конкурсу “Молода людина року-2017”.

Відтак, за одностайним рішенням журі, яке працювало заздалегідь, нагороди отримали:

- в номінації “Молодий державний службовець” – Юрій Корнієнко, в номінації “Молодий працівник органів місцевого самоврядування” – Алла Леунова, в номінації “Молодий працівник року агропромислової сфери” – Антон Савченко, в номінації “Молодий працівник року органів внутрішніх справ” – Руслан Балак, в номінації “Молодий працівник в галузі освіти” – Максим Горбач, в номінації “Молодий медичний працівник” – Маргарита Головашова, в номінації “Молодий працівник в галузі культури” – Олег Бирченко, в номінації “Відкриття року в області спорту” – Владислав Красюк, в номінації “Молодий працівник року прикордонної служби” - Аліна Бордун, в номінації “Молодий підприємець року” – Юрій Пиленко.

Далі, з нагоди свята, свої музичні вітання присутнім дарували аматори сцени Краснопільського краю у щорічному фестивалі “Молоді таланти Краснопільщини”. В знак вдячності, публіка щирими оплесками зустрічала і проваджала кожного аматора сцени.
Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання