На Краснопільщині пройшли урочисті заходи до Дня Конституції України

28 червня ми відзначаємо головне державне свято – День Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Вона стала міцним підґрунтям для реалізації масштабних соціально-економічних реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенко та Урядом.

Урочисті заходи з нагоди державного свята - Дня Конституції України розпочалися сьогодні з покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку у центрі селища Краснопілля. Після закінчення засідання колегії всі запрошені керівники підприємств, установ, організацій, голови сільських, селищних рад на чолі з головою районної ради Віталієм Савоненком та головою районної державної адміністрації Юрієм Яремчуком пройшли ходою до пам’ятника Тараса Шевченка.

Цього ж дня у районному Палаці культури відбувся святковий концерт. Розпочалося свято з вітальних слів заступника голови районної ради Івана Гавенка та голови районної державної адміністрації Юрія Яремчука.

“У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям. Бажаю Вам усіх благ, а головне, щоб основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен український громадянин був впевнений у своєму майбутньому”, - зазначив Іван Гавенко.

Грамотатами голови районної державної адміністрації, районної ради за сумлінну працю і професіоналізм, особистий внесок у популяризацію духової музики та з нагоди 21-ї річниці Дня Конституції України були відзначені керівник народного аматорського духового оркестру Краснопільського РПК Борис Сокол та керівник аматорського духового оркестру Самотоївського СБК Анатолій Пекоровський.

Крім того, юні громадяни нашої Краснопільщини Оксана Підопригора, Дмитро Стрілецький та Богдана Овечкіна отримали головний документ свого життя – паспорт громадянина України.

Аматори районного Палацу культури подарували незабутні враження та позитивні емоції всім присутнім у залі.
Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання