Порозок відсвяткував День села

За доброю традицією, 1 серпня в селі Порозок Славгородської сільської ради відсвяткували День села.

Для працівників села, котрі проживають на благословенній порозчанській землі, у цей день було влаштовано свято веселощів, відпочинку, доброго настрою.

Незважаючи на спеку, центр села був переповнений жителями та гостями. Неподалік сцени розташували надувні гірки, батут, розважальні ігри для дітей з іграшками, повітряними кульками та солодкою ватою.

В цей день Порозок, як завжди, радо зустрічав гостей. Привітати жителів села завітали: голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, начальник відділу культури і туризму Краснопільської райдержадміністрації Анжела Назаренко. Славгородський сільський голова Олександр Сторожев, директор Агрофірми “Родина” Вячеслав Тимошенко, інвестор місцевого сільськогосподарського підприємства Дмитро Борисовський теплими словами привітали присутніх. Грамотами районної ради було нагороджено Славгородського сільського голову Олександра Сторожева та робітника з благоустрою Анатолія Скоропися. Сільський голова привітав цінним подарунком старожительку Сівокозову В.І. та подружжя Рагуліних і Сторожевих з золотим весіллям.

Відбулась святкова концертна програма за участю аматорів сцени різного віку та жанрів художньої самодіяльності. Також приїхали привітати вокально – жіночий колектив Мезенівського будинку культури, які з трепетом та любов’ю виконували пісні.

Цього дня було проведено спортивні змагання, дискотеку з живим звуком та святковий феєрверк.

Свято вийшло веселим, гостинним, народним, по-спортивному азартним, по-сімейному добрим. 

Порозок відсвяткував День села

 

 

Порозок відсвяткував День села

 

 

 

Календар

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання