Сесія Краснопільської селищної ради

10 серпня відбулася III сесія Краснопільської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Яремчука, в роботі якої взяв участь голова районної ради Віталій Савоненко.

Депутати розглянули питання затвердження звіту про виконання селищного бюджету та бюджетів сільських та селищної ради, які увійшли до об`єднаної територіальної громади за I-півріччя 2017 року, внесли зміни до селищного бюджету на поточний рік, затвердили положення про структурні відділи Краснопільської селищної ради, прийняли рішення із земельних питань.

Віталій Савоненко наголосив на тісній співпраці з селищною радою, проінформував депутатів щодо виділення коштів на останній сесії районної ради для проведення робіт по реконструкції Краснопільської загальноосвітньої школи I-III cтупенів, на співфінансування проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти, проведення ремонту приміщень, придбання меблів, обладнання ігрової та спортивної зони початкових класів в даній школі.

Крім того, очільник районного депутатського корпусу звернувся до присутнього на пленарному засіданні народного депутата України Олександра Сугоняко з проблемними питаннями щодо законодавчого забезпечення процесу децентралізації, висловив критичні зауваження про досить довготривалий процес по прийняттю в новій редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Окремо Віталій Савоненко зупинився на необхідності відкриття громадської приймальні народного депутата в селищі Краснопілля.


Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання