Пройшла серпнева конференція педагогічних працівників

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

Так, 30 серпня 2017 року в приміщенні великого залу районного Палацу культури відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, на якій педагоги району підвели підсумки розвитку освіти району в 2016-2017 навчальному році та визначилися з основними завданнями на 2017-2018 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов, педагогічні працівники району.

З вітальним словом до педагогів звернувся голова районної ради В.О. Савоненко, який зазначив, що вчитель - це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. "Ви, педагоги, формуєте майбутнє, від вас залежить патріотичність нашого покоління. І напередодні навчального року я закликаю вас стати творцями нашого майбутнього, стати співавторами нашої освітянської реформи і тоді вона буде такою, як треба. Через шлях пошуку, помилок, але це буде спільна праця. Саме це зобов’язує вас бути найбільш прогресивними, ніж решта суспільства. Також хочу додати, що цей навчальний рік несе певні виклики і складності стосовно фінансування шкіл тих сільських рад, які не увійшли до складу об’єднаної територіальної громади і тільки разом з місцевим самоврядуванням можна буде вирішити ці проблеми" – додав голова районної ради. Віталій Олексійович та Олена Миколаївна грамотами районної ради та районної державної адміністрації за високий рівень професіоналізму, значний внесок у навчання та виховання підростаючого покоління нагородили слідуючих педагогічних працівників:Кравченко С.М. – заступника директора з навчально-виховної роботи Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лопатченко Т.М. – завідуючого Великобобрицьким ДНЗ, Муквич В.І. – директора Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Супрун Н.В. – заступника директора з навчально-виховної роботи Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час пленарної частини начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов виступив з розширеною доповіддю, в якій проаналізував результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів району щодо надання якісних освітніх послуг, зосередив увагу присутніх на аналізі виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі, визначив проблемні моменти та поставив нові завдання на шляху створення Нової української школи, а також привітав педагогів з початком нового навчального року.

В ході конференції двоє педагогічних працівників нашого району були нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, сім педагогів отримали грамоти департаменту освіти і науки Сумської ОДА та сім – грамоти відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. Також 5 молодих спеціалістів отримали привітання та пам’ятні адреси від начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.

Продовжилася конференція обговоренням низки важливих галузевих питань, за результатами якої одноголосно була прийнята резолюція конференції педагогічних працівників Краснопільського району. Конференція пройшла у легкій, невимушеній формі предметного та конструктивного діалогу.

По закінченню всім присутнім дарували свої привітання та гарний настрій аматори сцени Краснопільського району.


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання