1 вересня – День знань

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

У цей день усі навчальні заклади привітно відкривають двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошують на свято. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів та студентів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників чи одногрупників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

Саме в цей день, 1 вересня, голова районної ради Віталій Савоненко, голова селищної ради Юрій Яремчук, голова обласної ради Володимир Токар та генеральний директор ТОВ “Михайлівське виробництво вогнетривів” Світлана Швець привітали теплими словами вчителів, дітей, їхніх батьків і побажали першокласникам та старшим учням хороших оцінок, здоров’я та добробуту.

– Справді, перше вересня – це унікальне свято, – зазначив Віталій Савоненко, – свято, яке об`єднує старші, молодші і ще зовсім юні покоління. Воно дарує нам однаково схожі спогади, почуття й переживання. І щось у ньому є таке, що жодного з нас не залишає байдужими і навіть через багато років вабить та кличе до себе. Напевно, через те, що усі ми родом із школи. У цей день приймайте найщиріші вітання та побажання міцного здоров`я, радості, невичерпної наснаги, успіхів у роботі та навчанні, шановні вчителі та учні. А особливо ті, для кого нинішнє 1 вересня залишиться особливо пам`ятним, сповненим незабутніх вражень та емоцій. Адже у їхньому житті відкрито нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок. І не дивно, що саме їм, першокласникам, адресовані цього дня найтепліші слова.

Далі гості провели відкритий урок з учнями 11 класів на тему ”Україна – європейська держава“. Багато учнів з Краснопільщіни уже навчається в Польщі, Чехії, Німечинні, але основне наголосив Віталій Савоненко: “В Європу не тільки необхідно прагнути а й розбудовувати Європу в Україні, зокрема, культуру, виховання, толерантність, законослухняність, відповідальність, доброчесність тощо”.

 


Календар

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання