День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

8 вересня до стін Краснопільського цеху газового господарства з привітаннями Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості завітали голова районної ради Віталій Савоненко, т.в.о. голова райдержадміністрації Сергій Хрупа та селищний голова Юрій Яремчук.

Зустріч розпочалася з привітання особового складу та гостей старшим майстером служби експлуатації систем газопостачання Управління експлуатації ПАТ “Сумигаз” Віталієм Поштаренко який побажав всім здоров’я, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень.

“Щиро вітаю Вас - робітників, інженерів, техніків і службовців, керівників підприємств нафтової, газової та нафтопереробної промисловості району з професійним святом!

Нафтова галузь - одна із базових в економіці держави. Результати діяльності галузі значною мірою визначають стан та рівень розвитку всієї промисловості, впливають на загальну соціально-економічну ситуацію в районі.

Працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості своєю старанною працею, організованістю та дисципліною, з почуттям відповідальності роблять усе можливе для забезпечення енергетичних потреб населення району.

Особливі слова вдячності ветеранам галузі за відданість та довгі роки роботи.

З нагоди свята від щирого серця вітаю Вас з Дем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої діяльність усього народногосподарського комплексу була б неможлива.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, оптимізму та трудової наснаги в ім'я процвітання України.”- привітав Віталій Савоненко.

Грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості були нагородженні Володимир Білоконь,Іван Лєпков, Сергій Тесля, Ліда Литвинова, Олексій Пальощенко, Надія Довгопалова.

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловостіКалендар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання