Відзначили кращих підприємців Краснопільського району

День підприємця відзначається щорічно, у першу неділю вересня.

З цієї нагоди голова районної ради Віталій Савоненко, т.в.о. голови райдержадміністрації Сергій Хрупа та селищний голова Юрій Яремчук привітали підприємців Краснопільщини.

У своїх виступах керівники району наголосили, що на початку осені світ вшановує людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок товари і послуги, наповнюють бюджет держави.

Підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

"Саме завдяки активній участі суб’єктів господарської діяльності вдається вирішувати багато важливих питань соціально-економічного розвитку територіальних громад, таких як: зайнятість населення, наповнення бюджетів усіх рівнів, розвиток торговельно-побутового, транспортного обслуговування. Позитивних прикладів співпраці з сільськими громадами сьогодні переважна більшість", – зазначив Віталій Савоненко. А також висловив сподівання, що наполегливість та новаторство підприємців, невтомність та ентузіазм сприятимуть подальшому розвитку приватної ініціативи і підвищенню добробуту населення району.

В ході проведення урочистостей кращим підприємцям району за вагомий особистий внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку Краснопільщини, активну громадянську позицію та з нагоди Дня підприємця були вручені грамоти голови районної державної адміністрації та голови районної ради: кращий підприємець у сфері роздрібна торгівля – Чикалова Ольга Дмитрівна, кращий підприємець у сфері обслуговування – Грива Сергій Миколайович, кращий підприємець-благодійник – Кононенко Тетяна Василівна та кращий підприємець у сфері виробництва – Миронов Сергій Федорович.

По закінченню урочистостей святковим концертом привітали всіх присутніх та подарували гарний настрій аматори сцени Краснопільського району.

 

Відзначили кращих підприємців Краснопільського району

 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання