Віталій Савоненко провів прийом громадян з особистих питань

Звернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Це право закріплено основним законом держави. У статті 40 Конституції України зазначено, що усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і надати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

11 вересня голова районної ради Віталій Савоненко провів особистий прийом громадян Краснопільського району.

На прийом до голови районної ради звернулись громадяни стосовно курсування маловмісного мікроавтобуса на рейсі Харків-Краснопілля. Пасажирів непокоїть ситуація, коли не всі вони мають змогу скористатися послугами даного перевізника, оскільки кількість місць обмежена. Віталій Савоненко дав відповідні доручення щодо вивчення даного питання.

Крім того, надійшло звернення про надання допомоги на лікування. Завдяки співпраці з депутатом Сумської обласної ради Олегом Остапенком питання щодо виділення коштів на лікування буде вирішено на черговій сесії обласної ради.

Також на особистому прийомі порушувалися питання щодо розміру орендної плати за користування земельними паями та виділення земельних ділянок учасникам АТО, з яких надано відповідні роз’яснення.

“Проведення особистого прийому громадян є важливою ділянкою роботи органів місцевого самоврядування, засобом отримання інформації про недоліки в роботі цих органів, однією з форм зміцнення і розширення зв’язків із широкими верствами населення, дієвим засобом у розвитку правової держави в України”, - наголосив голова районної ради по завершенню прийому.


Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання