Спорт і реформи

Позмагатися у силі, міці та витривалості 16 вересня на базі Сумського національного аграрного університету зібралися більше десятка громад Сумщини. В даних змаганнях взяла участь і команда Краснопільської об’єднаної територіальної громади в складі якої, до речі, був і голова районної ради Віталій Савоненко. Всього на базі СНАУ змагалися понад 200 спортсменів.

Обирали кращу спортивну громаду області за результатами декількох етапів. Змагалися спортсмени у різних видах спорту, починаючи від футболу, закінчуючи стрибками у мішку та метанням довбні.

Як зазначив Віталій Савоненко: “Громади опікуються не лише фінансовими та економічними питаннями, але й активно працюють у напрямку розвитку спорту і оздоровлення своїх громад”.

За результатами змагань команда Краснопільської ОТГ зайняла почесне перше місце.

Організатори суперництва говорять, що кількість ОТГ на Сумщині з кожним роком росте, тому наступного року змагання будуть масштабнішими, а самі змагання Всеукраїнськими.

Окрім змагань об’єднаних територіальних громад, цього дня на базі сумського вишу пройшов Міжнародний аграрний форум «Територія євроінтеграції». Захід зібрав виробників сільськогосподарської продукції, представників переробних підприємств, постачальників техніки, сільськогосподарських машин та інших ресурсів, ставши майданчиком для ділових контактів і пошуку партнерів для аграрного бізнесу. Для школярів та студентів коледжів, котрі також завітали на форум, провели програму «Агроосвіта - успішна кар'єра» з цікавими вікторинами і квестами.

Голова районної ради разом з керівництвом області оглянув виставку, прийняв участь у семінарі “Економічний розвиток сільських громад”.

Також на території університету відбувся ярмарок сільськогосподарської продукції, який відвідали до півтисячи містян. Там вони мали можливість придбати овочі, фрукти, хлібобулочні вироби, м'ясо, ковбасу, сир, мед, вироби народних промислів, екокосметику, предмети побуту від виробників Сумщини. Садівникам пропонувалися сортові саджанці плодових дерев і кущів.

 

Спорт і реформи

 


Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання