Відбулася дев`ятнадцята сесія районної ради

20 вересня згідно з планом роботи відбулось засідання президії районної ради під головуванням Віталія Савоненка. Члени президії ознайомилися та погодили порядок денний та регламент дев`ятнадцятої сесії районної ради.

Також президією було детально розглянуто кожне питання порядку денного.

Цього ж дня в малому залі районного палацу культури відбулась дев`ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко.

У роботі сесії взяли участь керівники районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, селищний та сільські голови, представники громадськості та преси.

На початку роботи пленарного засідання голова районної ради Віталій Савоненко оголосив про зміни в складі депутатської фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Краснопільській районній раді.

До порядку денного було внесено 11 питань. Зокрема, на пленарному засіданні депутати внесли зміни та доповнення до комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 року та районної програми на 2015-2017 року щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам`яті загиблих.

В ході роботи депутати надали згоду на прийняття з комунальної власності Краснопільської селищної ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна навчальних закладів, затвердили договір про співпрацю, надали дозвіл відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на передачу в оренду транспортних засобів.

Також депутати погодили кандидатуру на посаду директора Порозчанської загальноосвітньої школи I-II ступенів Краснопільської районної ради Сумської області та затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.


Відбулася дев`ятнадцята  сесія районної ради

Відбулася дев`ятнадцята  сесія районної ради

Відбулася дев`ятнадцята  сесія районної ради

 


Календар

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання