Депутати районної ради прийняли важливі рішення

Сьогодні згідно з планом роботи під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним двадцятої сесії.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

Цього ж дня в малому залі районного палацу культури відбулась двадцята сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко.

У роботі сесії взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня, керівники районних служб та структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, селищний та сільські голови, представники громадськості та преси.

До порядку денного було внесено 9 питань. Зокрема, на пленарному засіданні депутати внесли зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік та комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки»

Також депутати прийняли рішення щодо прийняття до спільної влас- ності територіальних громад сіл, селищ району майна навчальних закладів Краснопільської селищної ради, внесли зміни до районного бюджету та затвердили положення про філії Краснопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів, погодили кандидатуру на посаду директора Бранцівського навчально-виховного комплексу.

По завершенню пленарного засідання голова районної ради Віталій Савоненко подякував депутатам за оперативне вирішення питань життєдіяльності району в умовах децентралізації

 

 

 

 

 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання