Голова районної ради Віталій Савоненко привітав освітян району з професійним світом

Напередодні Дня працівників освіти в районному Палаці культури вшанували педагогів Краснопільщини.

З вітальними словами до вчителів звернулися голова районної ради Віталій Савоненко, в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Валентина Ревуцька.

“Учитель – одна з найважливіших професій. Її обирають за покликом душі. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. До вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти. Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани. Щиро вдячний вам шановні вчителі за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжуютъ успiхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а вaшi серця зiгрiває людська довiра та любов”, - зазначив Віталій Савоненко.

Краші представники галузі отримали грамоти та подяки. Також до святкових вітань долучилися аматори Липоводолинського будинку культури, які подарували освітянам району незабутнє свято.


 

Голова районної ради Віталій Савоненко привітав освітян району з професійним світом


Голова районної ради Віталій Савоненко привітав освітян району з професійним світом


Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання