День села Хмелівка

“Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село...”.

Щорічно, за традицією, мешканці села Хмелівка відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. Село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Свято розпочалось із футбольного турніру між ветеранами футболу та представниками молодшого покоління - командою “Темп”. У центрі розмістився парк розважальних атракціонів, неподалік готували запашні страви, якими частували всіх бажаючих та гостей. В сільському будинку культури, традиційно, розгорнули виставку народно-ужиткового мистецтва, квітів і композицій.

На святкування Дня села Хмелівка завітали голова районної ради Віталій Савоненко та секретар селищної ради Ірина Юхта, які привітали усіх присутніх та нагородили спільними грамотами районної, селищної рад заслужених і шанованих мешканців громади.

“Як людина, так і кожне село, селище мають свою назву, своє життя, свою культуру, свій початок, свою історію. Добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село”,- зазначив Віталій Савоненко.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся в.о. старости Хмелівського старостинського округу Олексій Дяченко. Він подякував громаді за спільну роботу, небайдужість до вирішення місцевих питань, вручив грамоти та подяки односельцям.

Святковий настрій з присмаком емоційності, душевності та місцевого колориту всім присутнім подарували учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури, учні місцевої загальноосвітньої школи, колективи із сусіднього села Чернеччина.

Святкування Дня села завершились масовими гуляннями та відзначилося чудовою приємною атмосферою.


 

День села Хмелівка

 

 

День села Хмелівка

 


Календар

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання















 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання