Віталій Савоненко провів робочі зустрічі з керівниками комунальних установ

Стаття 1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” каже, що право комунальної власності – це право територіальної громади володіти, доцільно, ефективно користуватися і розпоряджатися на свій розсуд і в своїх інтересах майном, що належить їй, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування.

Сьогодні, голова районної ради Віталій Савоненко провів почергово зустрічі з керівниками комунальних установ району: Масалітіной В.М., Демченком О.Ф., Шевченком Т.Г., Івахненком Є.П. Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада наділена повноваження приймати рішення про створення комунального підприємства, установи чи організації та призначати керівника, який працюватиме на контрактній основі. Основне питання, яке виносилося на розгляд сторін – дотримання умов контракту керівниками, а саме: виконання ними обов’язків.

Вході обговорення встановили: оскільки керівник комунальної установи підзвітний районній раді та голові, він зобов’язаний щорічно (у кінці року) надавати Засновнику матеріали річної інвентаризації основних засобів; щорічно звітувати про діяльність Установи перед Засновником; повідомляти Засновника про виявлені недоліки в роботі Установи.

Також, на контроль поставлено питання дотримання трудової дисципліни керівниками комунальних закладів та погодження деяких питань оплати праці.

“Вважаю, що такий формат зустрічей повинен стати постійним задля вирішення нагальних проблем комунальних закладів району”, - зазначив Віталій Олексійович.
Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання