Відбулися навчальні збори загонів територіальної оборони Краснопільського району

В Краснопільському районі завершилися навчальні збори з військовозобов’язаними, які призначені до складу загонів територіальної оборони Краснопільського району.

Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях. Основними завданнями загонів територіальної оборони є: охорона та захист державного кордону України; забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій; боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями; підтримання правового режиму воєнного стану.

Загони оборони формуються у кожній адміністративно-територіальній одиниці районного рівня за рахунок населення, яке добровільно виявило бажання захищати Вітчизну.

Призов провели 6 жовтня в районному палаці культури на базі Краснопільського районного військового комісаріату. Також у цей день відбувся інструктаж з основ територіальної оборони. До підготовки військовослужбовців загонів територіальної оборони були залучені інструктори з досвідом ведення бойових дій в ході антитерористичної операції на Сході України.

А вже 10-11 жовтня на полігоні військової частини А 1476 (Сумський район, с. Радьківка) відбулися практичні заняття, які розпочалися з приведення військовозобов’язаних до присяги.

Відповідно до програми підготовки проводилися заняття з тактичної, тактико-спеціальної, інженерно-вибухової, бойової, вогневої підготовки. Під час виконання вправ зі стрілецької зброї військовозобов’язані відпрацьовували питання поводження зі зброєю.

На полігоні також вправлялися з гранатами, займалися тактичною підготовкою, дізналися, як оглядати автомобілі на блок-посту.

В навчальних зборах взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, заступник голови районної ради Іван Гавенко та т.в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Хрупа.


 

Відбулися навчальні збори  загонів територіальної оборони Краснопільського району


Відбулися навчальні збори  загонів територіальної оборони Краснопільського району


Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання