Проведено Кубок закриття футбольного сезону

29 жовтня на стадіоні "Колос" в селищі Краснопілля проведено Кубок закриття футбольного сезону.

Участь в цьому футбольному святі взяли команди "Сокіл" с. Грабовське, "Вікторія" с. Великий Бобрик, "Харчовик", "Явір" смт Краснопілля, ФК "Мезенівка", ФК "Рясне", "Оріон" с. Осоївка.

І ось, майже всі матчі зіграні… залишився фінал, у якому футбольний фарт звів команди "Вікторія" та «Оріон». Матч був дуже напруженим, з виявом емоцій, яскравими передачами та гольовими моментами… та лише один із них зміг закінчитися голом… І з мінімальним рахунком перемогу здобула футбольна команда "Оріон" (с. Осоївка).

В нагородженні переможців районної першості та Кубку закриття футбольного сезону взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Іван Матлахов, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

Слід зазначити, що і в районній першості команда з Осоївки в напруженій боротьбі здобула "золото", друге місце зайняла команда ФК "Рясне", бронзовим призером став "Сокіл".

Команди-призери отримали кубки, футболістів-переможців нагороджено відповідними медалями та відзначено кращих гравців у їх складі.

Віталій Савоненко подякували всім, хто був причетний до організації та проведення футбольного свята, футболістам за відмінну і цікаву гру, вболівальникам за підтримку своїх фаворитів, оголосив про завершення літнього чемпіонату та запросив команди взяти участь у зимовій першості ДЮСШ 2017-2018.